1

Ana Kucağı

Ana kucağı adından da belli olduğu üzere bebeklere sanki anne kucağındaki güven hissini vermek üzere oluşturulmuş bir üründür. Doğumundan sonra sizlerden kopamaz hale gelen bebekler; sürekli sizlerle temas halinde olmak isteyecektir. Fakat gerek sizin ihtiyaçlarınız gerekse diğer durumlar göz önüne alındığında bu çok mümkün değildir.

Tüm gün bebeğinizi kucağınızda gezdirmeniz mümkün olmadığından dolayı ana kucakları bu noktada imdadınıza yetişir. Ana kucakları oldukça fonksiyonel ürünlerdir. Satın alacağınız herhangi bir ana kucağı; bebeğiniz için kimi zaman bir yatak, kimi zaman bir mama sandalyesi, kimi zamansa bir koltuk yerine kolayca kullanılacaktadır.

Ana kucakları ile bebeğinizi yakınınızda bulundurabilirsiniz. Bu sayede sizlerden koptuğunu düşünmeyen bebekler ise usluca yakınınızda olur ve sizlerde günlük işlerinizi başarı ile tamamlayabilirsiniz. Ana kucakları hem annelerin hem de bebeklerin imdadına koşan bir ürün olup oldukça pratiktir.

Neden Ana Kucağı Almalıyım?

Ana kucakları temel olarak taşınabilen yatak ya da koltuktur. Bu sayede bebeğinizi uyutmak için odasında sizden ayrı kalmasına gerek yoktur. Uyanık olduğu zamanlarda ise çevrenizde oyunlar oynayabileceği bir küçük alanda durmasını sağlar. Siz içerde günlük işlerinizi tamamlarken bebeğinizi salonda bulunan koltuğa bırakmak ne kadar güvenlidir ki?

Bunu düşünerek üretilen ana kucağı; bebeklerin belli bir yaşa gelene kadar kullanacağı bir üründür. Hem güvenlidir hem de pratik. Kolayca yeri değiştirilebilir ve hafiftir. Farklı kademelerde yatış özelliği bulunduğu için bebeğiniz için en rahat pozisyonu ayarlayabilirsiniz. Daha iyi bir uyku almasını istiyorsanız farklı bir kademeyi yemek yedirmek istiyorsanız ise farklı bir kademeyi seçerek bebeğinizi doğrultmanız mümkündür.

Üç farklı şekilde bulunan ana kucaklarından size hitap edeniz almanız günlük yaşantınızı kolaylaştıracaktır. Bu kategorilere hep birlikte bakmak gerekirse ilki en çok satılan ve beğenilen sallanan ana kucaklarıdır. Diğeri ise elektrikli ana kucaklarıdır. Bu modellerde ninniler ve melodiler vardır. Bu sayede bebeğiniz rahatlar ve gevşer, iyi bir uyku almasına yardımcı olur. Diğer bir model ise ev tipi ana kucaklarıdır. Evde kullanımı oldukça uygundur.

Hangi ana kucağını seçerseniz seçin bebeğinizin rahatının ve konforunun hep en üst düzeyde olacağından emin olabilirsiniz. Farklı modeller arasından en uygununu bulmak ise tabi ki sitemizde mümkündür. Hastane çıkış setlerimize de bakabilir beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.