₺135,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
1

Hamile Tayt

Hamilelik döneminde bedeninizde ciddi değişiklikler meydana gelmektedir. Bu nedenle hamilelik dönemine özel olarak üretilen, rahat ve dayanıklı hamile tayt modelleri en kurtarıcı parçalar arasında yer almaktadır. Hamileler tarafından yapılan giyim alışverişi listelerinde ilk sıralarda yer alan hamile tayt modelleri, klasik taytlardan farklıdır. Hamilelik döneminde genişleten karın bölgesine uygun olarak esnek ve geniş bir şekilde tasarlanan tayt modelleri, hamilelik sürecinde hem günlük hem de özel günlerde kullanım için uygundur.

Günlük olarak her zaman kullanabileceğiniz hamile tayt modelleri, online web sitesi içerisinde farklı renk, beden, model seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Vücudunuzu sıkmayan, kaşındırmayan, cildinizin nefes almasını engellemeyen birbirinden şık hamile taytı modelleri, zamansız parçalar olarak hamilelik dönemi boyunca dolabınızda yer almalıdır. Hamilelik döneminde tercih ettiğiniz kıyafetlere dikkat etmek, gün içerisinde kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar ve hareketlerinizi engellemez. Böylece konforlu bir hamilelik geçirmiş olursunuz.

Hamile Taytı Modelleri

Online web sitesi, hamilelik döneminde ihtiyaç duyduğunuz her türlü iç giyim ürünlerini bir arada sunmaktadır. Alışveriş keyfini evinizin salonunda çıkarmanızı sağlayan hamile tayt modelleri, hamile lohusa giyim kategorisi içerisinde en çok ziyaret edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hamile taytı modelleri hem yaz hem kış sezonları için kullanıma uygun olan çok sayıda ürünü inceleyebilirsiniz.

En rahat ve sağlıklı hamile taytı modellerini satın almak için tercih edebileceğiniz online web sitesi, hızlı, güvenilir alışveriş yapma imkanı sizlere sunmaktadır. Bulunduğunuz her yerden her an rahatlıkla ürünleri inceleyebileceğiniz hamile taytı modelleri, piyasanın en kaliteli modellerinden oluşmaktadır.

Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan hamile taytı kategorisi sayesinde sizler de tarzınıza uygun olan tayt modelini hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Hamilelik döneminde hem rahat hem şık hissetmek için özellikle günlük giyimde en çok tercih edilen ürünler arasında tayt modelleri ön plana çıkmaktadır. Online web sitesi içerisinde satışa sunulan tayt modelleri günlük olarak veya ev giyiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz seçeneklerden oluşmaktadır. Üstelik tunik benzeri giyim ürünleri ile sportif şıklığı kolaylıkla sağlamak için de hamileliğin kurtarıcı parçaları arasında yer almaktadır.

Tüm kadın kategorisine göz atıp daha fazla çeşit bakabilirsiniz.