Yeni İnci Sütyen Takımı


Yeni inci sütyen takımları destekli, desteksiz, dantelli, dantelsiz, büyük beden ve straplez olarak her bedene ve zevke hitap etmektedir. Kendinden desenli sütyen takımları, jakarli modeller çok beğenilmektedir. Leopar desenli sütyen takımları; destekli, desteksiz, straplez gibi modellerle 70 bedenden 110 bedene kadar üretilmektedir. Antibakteriyel, kaliteli kumaştan üretilmiş yeni inci sütyen takımları kendi orjinal kutusunda gönderilmektedir. 

Büyük beden sütyen takımları  yeni inci iç giyim firmasında bulunmaktadır.  Birçok firma büyük bedende talep azligindan dolayı üretmemektedir. Kom iç giyim firması,  yeni inci iç giyim firmasının en büyük rakibi. Dünya markası Kom iç giyim, iç pazarda yeni inci firması ile iç pazarda rekabet halindedir. Yeni incinin istikrarlı yükselişi ve kaliteden ödün vermemesi her sezon yüksek talep görmesine sebep olmaktadır. 

Online iç giyim alışverişlerinde sezonun başında tüm modellere rahatlıkla ulaşılması,  müşterilerin ürünleri rahat incelemesine olanak sağlamıştır. 


Online Çamaşır © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır