₺69,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
1

Transparan Külot

Bu külot çeşitleri kadınları oldukça çekici kılar. Transparan külotlar genellikle teni ve özel bölgeleri belli eden külot çeşitleridir. Dantel eklenerek daha çekici kılınırlar. Birçok modeli olan bu külot çeşitlerinde cesur kadınlar güzelliklerine güzellik katabilir. Daha çok fantezi olarak kullanılan bu modeller oldukça çekicidir.

En uygun fiyata en kaliteli ürünleri alabilir ve bu ürünleri kolayca kullanabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet vermek adına birçok transparan külotları kategorilerimize sunmaktayız. Bütün sağlık detaylarına dikkat ederek satışa sunduğumuz bu külot türlerinde alacağınız hiçbir ürün denenmemiştir.

Çok fazla renk çeşidi olan bu ürünlerimiz oldukça kaliteli ve sağlamdır. Uzun bir kullanım ömrü olan bu külot çeşitlerinden herhangi birini seçerek eşinizi şaşırtabilir ve romantik bir gece yaşayabilirsiniz. Hem uygun hem de kaliteli ürünlere sahip olmak için sitemizdeki ürünlere göz atmanızda yarar var. Sadece transparan değil bir çok külot modellerimiz siz kadınlar için bütçe dostudur.

Transparan Külot Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her külotta olduğu gibi bu külotta da dikkat edilmesi ve üzerinde durulması gereken noktalar vardır. Bunlardan ilki ise kesinlikle ürünün tamamının pamuktan yapılmasıdır. Kadının cinsel sağlığı için en önemli nokta budur. Her doktor kadınlara pamuklu çamaşırlar giymesini tavsiye eder.

Diğer bir özelliği ise koku yapmamasıdır. Kadınlar bazı dönemlerde iltihap gibi kötü kokulu hastalıklar yaşayabilir. Külot ise bu kokuyu dışarı sızdırmamalı ve bünyesinde tutmalıdır. Çok dar olan transparan külotlar kötü bir görüntüye sebep olabilir bu sebepten ötürü ne çok dar ne de çok dar bir ürün tercih etmelisiniz. Üzerinize tam olan külotlardan birini tercih etmelisiniz.

S, M, L gibi temel bedenleri sitemizden bulabilirsiniz. Fakat daha büyük bedenlere ihtiyaç duyuyorsanız filtreleme kısmından bedeninizi seçerek uygun kategorideki ürünlerden birini tercih edebilirisiniz. İç dünyanızdaki güzelliği dışarı yansıtmak ve farkınızı ortaya koymak için külotlardan günlük hayatımızda yardım alırız.

Kolay kolay deforme olmayan bu ürünler oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Doğru yıkama koşullları ile ömrünü uzatabilirsiniz. Mümkün mertebe 30 derecede yıkamaya gayret gösteriniz. İzsiz külot kategorimize göz atıp alışverişe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.