Teslimat ve İade


İÇ GİYİM ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM VE İADE YOKTUR

    Değerli müşterimiz,

Sipariş ettiğiniz ürünler dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir. Buna rağmen gözden kaçırdıklarımız olursa, hatalı ürünler 7 gün içerisinde değiştirilir.

Firmamız iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz. İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir:

Ürünün eksiksiz ve hasarsız durumdaki

  • irsaliyeli faturası,
  • iade sebebini belirten yazı,
  • Hijyen kurallarını aşarak  iç giyimlerde ürün değişimi yapılamaz. (bayan-erkek)
  • Mayolarda ve diğer iç giyim ürünlerinde deneme esnasında ağ kısmındaki hijyen bantları asla çıkarılmamalı aksi halde değişim yapılmaz.
  • kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarı 

Taşıma sırasında oluşmuş hasar,  kargo firması tarafından telafi edilir. Paketi teslim almadan tutanak tutturulması önerilir.

   

Online çamaşır sanal mağazasından aldığınız her ürün, üretimden kaynaklanan problemlerde üretici firmanın garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürünü ambalajlı bir şekilde, size teslim edilen tarihten itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız gibi zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade veya değişim yapabilirsinizOrjinal ambalajı bozulmuş ürünler iade alınmamaktadır. Ürünü size teslim edildiği gibi iade etmeniz gerekmektedir. Mayo, bikini , Külot, boxer ve slip gibi alt grup ve bazı fantazi ürünlerin değişimi veya iadesi orjinal paketi bozulmuş ise hijyen koşulları gereği yapılmamaktadır. İÇ GİYİM ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM VE PARA İADESİ YOKTUR:

 

    Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.  İade ve değişimlerden  kaynaklanan kargo ücretlerinden firmamız sorumlu değildir.

   

 

 

İade ve değişim için adresimiz


Buse Giyim Ve Hediyelik

Esatpaşa mahallesi Erciyes Caddesi No:68/4

Ateşehir/istanbul

 

Online Çamaşır © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır