₺39,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
1

String Külot

Kalite ve konforu bir arada olmasına önem veren kadınlar için özellikle üretilen string külot modelleri oldukça çok tercih edilen modellerden sadece birisidir. Kadınları daha çekici ve şık kılan bu ürün kadınların vazgeçilmez ürünlerinden sadece biridir. Sizlerde bu külotlardan tercih etmek ve kullanmak istiyorsanız şunu belirtmemiz gerekir ki her kıyafetin altına çok şık bir şekilde olacaktır.

Vücudunuza temas ettiği ilk andan itibaren aslında ne kadar rahat ve konforlu olduğunu anlayacaksınızdır. Daha çok cesur kadınların giydiği düşünülse de aslında bu doğru değildir. Her kadın bu modeli çok şık ve rahat bulmaktadır. Kalçalarınız sarmayıp özgür bırakan bu külot modeli ile gün boyunca rahat olabilmeniz mümkün.

Her kadına hitap edecek çok şık modellere ulaşmak bir tık kadar sizlere uzak. Sitemiz içinde istediğiniz modellere bakabilirsiniz. Bazı romantik geceler için bile kolaylıkla tercih edilebilecek bir model olan string külotlar hem uygun fiyatlı hem de çok kalitelidir.

String Külot Avantajları Nelerdir?

Birçok avantajı bulunan bu külot modelleri oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Her modelimizin dantel kısımlarında bile pamuk kullanılmıştır. Sağlığınızı sizin kadar düşünüyoruz ve ürettiğimiz ve satışa sunduğumuz bütün ürünleri sizler için çok sıkı takip ediyoruz.

Sağlığınız için pamuklu ürünleri kullandığımızı söyledik. Hem çekici olmak istiyorsunuz hem de rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız string külot çeşitleri tamda size hitap ediyor. Olduğunuzdan çekici görünerek partnerinizi şaşırtabilir ve romantik bir gece başlatabilirsiniz. Onun dışında sizi sıkmayarak gününüzü kolay geçirmenizi sağlar.

String külot çeşitleri sayesinde jartiyer gecelik, jartiyer çorap ya da babydoll gibi birçok arzu uyandıran ürünleri string külot ile birlikte, aynı anda giyinmek sizlere sınırsız bir öz güveni de beraberinde getirebilir. Kendinizi çok beğeneceğinizden bizler eminiz. Sizlerde farklı bir konfor yaşamak istiyorsanız String külotları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Sağlık açısından hiçbir zararı olmayan bu külotları her zaman kullanmak doğru olmayabilir. Dar kıyafetlerinizin altına, özel gecelerde, davetlerde kullanmanız hem görüntü hem de şıklık açısından çok daha iyi olacaktır. Bütün ürünlerimiz sağlık dostudur.