Straplez Sütyen Takımı

Günümüzde iç giyimler hayatımızın olmazsa olmazları arasında bulunmaktadır. Gerek rahatlık açısından gerek ise şıklık açısından pek çok kişi çok önemli bir yeri bulunur. Ancak kadın ile erkek iç giyimini birbirinden ayıran en önemli parça staplez sütyen takımlarıdır. Sütyenler kadınların hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir ve sütyen seçimlerinde en önemli etkenlerden birisi rahat olmasıdır.

Giydikleri kıyafetlerin altında göğüslerinin daha derli toplu durması adına kullanılmaktadır. Elbette bunun yanı sıra göğüs sarkmasını engellemek içinde düzenli kullanım gerekmektedir. Sütyenler konusunda bakıldığı zaman karşımıza çok farklı sayıde seçenekler karşımıza çıkmaktadır.

Çeşit açısından çok kalabalık bir ürün yelpazesine sahip olan sütyenlerden birisi de bralet sütyen takımı ile beraber straplez sütyen takımlaıdır. Bu sütyen modeli adını ise göğüs bölgesine uygun ve askısız olmasından almaktadır. Straplez sütyen takımlarının en çok tercih edilme sebeplerinden birisidir askısız olmasıdır. Giyilecek dekolteli kıyafetlerde ya da sütyen askısının görünmesinin istenmediği her şekilde rahatlıkla giyilebilmesidir.

Askısının olmaması da sütyende düşme ve kayma gibi sorunları ortaya çıkarmamaktadır. Bu sebeple gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Her türlü kıyafetinize uygun olacak pek çok renk seçeneği arasından dilediğinizi seçerek çok güzel kombinler oluşturmak tamamen size kalmaktadır.

Straplez Sütyen Takımı Özellikleri Nelerdir

Straplez sütyen takımı karşımıza ağırlıklı bir şekilde düze renkli bir şekilde çıkmakta olsa da siyah, beyaz, gri, ten rengi gibi ana renkler dışında daha bir ok renk seçeneği mevcuttur. Tıpkı renkte olduğu gibi model açısından da oldukça yüksek sayıda model sunmaktadır. Dolgulu, dolgusuz, destekli, desteksiz, yarım dolgulu, pamuklu gibi pek çok model bulabilirsiniz.

Bu modeller tamamen kullanıcının ihtiyacına, zevkine ve tarzına göre oluşmaktadır, siz de nerede nasıl kullanacak oluğunuza göre kendinize en uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Kendinize uygun straplez sütyeni seçtikten sonra siz de tarzınızı kusursuz bir şekilde öne çıkarmaya başlayabilirsiniz. Straplez sütyenlerin üretiminde yaygın olarak kullanılan malzemeler polyamide ve elastan gibi çok hafif ve yumuşak dokuya sahip malzemelerdir.

Bu malzemeler her üretilen ürünün modeline göre farklı oranlarda kullanılabilmektedir. Beden olarak ise her bedene uyum sağlayacak ve kolaylıkla bulunabilecektir. Piyasada satışa sunulan yaygın bedenler 75, 80, 85, 90, 95, 100 gibi gerek küçük gerek ise büyük göğüslere uygun olacak şekilde bulunabilir. Straplez sütyen fiyatları ise model ve bu modellere uygun kullanılan malzeme yapısına göre farklılık gösterebilmektedir.