Silikonlu Külot

Silikonlu külot ve slip külot modelleri birçok kadın için yapılmış ve üretilmiş bir üründür. Bu üründe kalçası zayıf olan kadınların adeta toplu ve dik bir kalça sunar. Dışardan hiçbir şekilde belli olmayan bir üründür. Uzun saatler kullanıma uygundur ve çok rahattır. Siz de kalçanızın küçüklüğünden şikayetçi iseniz bu külot modellerinden birini alarak istediğiniz ve hayal ettiğiniz görüntüye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Popo kısmını en iyi şekilde kavrayan bu külot modelleri kadınlara istediği dolgunluğu verir. Kalçanızı destekleyerek daha kadınsı bir hal almanızı sağlar. Sizler de poponuzu kaldırmak ve bunu doğal ir şekilde yapmak için silikonlu külotları tercih edebilirsiniz.

Bütün ürünlerimizde gizlilik esastır. Bu sebepten aldığınız hiçbir ürün bir başkasının bilgisine gitmez. Bütün ürünlerimiz kargoya verilmeden önce en temiz ve titiz bir şekilde hazırlanır. Kargoya verildikten sonra ise 1 – 3 gün içerisinde sizlere ulaştırılır. Bu süreç bazen uzayabilir fakat bu bizden kaynaklı değildir. Kargolarda bazı dönemler yoğunluk yaşanır ve bu sebepten ötürü bir haftaya kadar bu süreç çıkabilir.

Silikonlu Külot Özellikleri Nelerdir

Kadınların dünyasında adeta yıldızlı bir ürün olan silikonlu külotların birçok özelliği bulunmaktadır. Sizlere bu konu hakkında bilgi vermeden önce bu külotlar sayesinde daha kadınsı ve daha çekici duracağınızı belirtmek isteriz. Özelliklerine kısaca değinmek gerekirse;

  • Vücudunuzu en iyi biçime getirir. Daha çekici durmanızı sağlar. Poponuz daha dik ve dolgun gözükür.
  • Yumuşacık olduğundan dolayı sanki sizden bir parçaymış görüntüsü sunar ve hiç belli bile olmaz.
  • Pantolon, etek, elbise, tulum gibi her kıyafetle giyilebilir. Mükemmel kombinler çıkarmanıza yardımcı olur.
  • Uzun yıllar kullanılır. Kolay kolay deforme olup bozulacak bir ürün değildir. Formu bozulmaz ve vücudunuzda hep istediğiniz gibi kalır.
  • Çok rahat bir üründür. Poponuzda bir ağırlık hissetmezseniz ve sizi yormaz.
  • Teninizi tahriş etmez. Silikon olmayan bütün kısımlar pamuktan oluşmuştur.
  • Daha çok ten rengi üretildiği için birçok kıyafetin altına giyilir. Beyaz elbise ya da pantolonlarda kendini belli etmez ve en şık şekilde durur.
  • İz yapmaz.
  • Kullanımı çok kolaydır. Kolayca giyilir ve kolayca çıkarılır.