1- Ürünlerin Kargoya Verilme Süresi Nedir?
Siparişleriniz tasarım siparişleri hariç 1 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir

2- Hangi Kargo ile çalışıyorsunuz?
MNG kargo ile çalışıyoruz.. Kargo takip bilgileri verdiğiniz iletişim numaranıza mesaj olarak gitmektedir

3- Değişim yapıyor musunuz?
Tüm ürünlerde değişim var, ancak ücret iadesi yapılmamaktadır sadece beden, renk veya farklı bir ürün ile değişimi yapılmaktadır.

4- Yurt Dışı satış var mı?
Yurt Dışı satışımız mevcut

5- Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Evet üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Ancak, siparişlerinizi daha kolay takip edebilmek, diğer iade işlemlerinizi kolay ve hızlı gerçekleştirmek için hızlı üyelik işlemiyle üyeliğinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

6- Kargom gelmiş ve beni evde bulamamışsa siparişimi nasıl teslim alabilirim?
Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın MNG Kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz tarafımıza iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz. Bu durumda kargo bedeli sizden yeniden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

7- İade işlemini nasıl yapabilirim?
Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. Ürünleri ve faturasını teslim aldığınız kargo firması ile ücretini ödemek şartı ile onlinecamasir.com'a gönderebilirsiniz.

8-Siparişim iptal edildiğinde param ne kadar sürede iade edilir?
Siparişinizin iptali gerçekleştirildikten sonra bedel iadesi için bankanıza talimat verilmektedir. Bankanıza bağlı olarak talimatı takip eden 5 iş günü içinde kargo ücreti düşülerek ürün bedeli hesabınıza/kredi kartınıza aktarılmaktadır.

9- İade etme süresi kaç gündür?
Ürününüz size teslim edildiğinden itibaren iade etme süreniz 7 gün'dür.

10- İç çamaşır ürünlerinde değişim durumu ?
Hijyenik nedenlerden ötürü iç giyim ve korse ürünlerinin tamamında iade ve değişim kesinlikle yapılmamaktadır. Tarafınıza ulaşılan ürün/ürünler denenmemiş sıfır olarak gönderildiyse, diğer müşterilerimize de bu şekilde ürün/ürünler gönderilmektedir.

11- Elime geçen ürün kusurlu ne yapmam gerekiyor?
Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

12- onlinecamasir.com güvenilir mi?
Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için çok önemlidir. onlinecamasir.com, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve onlinecamasir.com tarafından kesinlikle saklanmamaktadır. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.