₺39,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
1

Penye Boxer

Erkek iç giyim deyince şüphesiz akla ilk gelen şey alt iç giyimdir. Günümüzde erkekler açısından en çok tercih edileni boxer cinsi iç giyim ürünleridir. Ancak bunlara sadece boxer deyip geçmek yanlış olur. Boxer tipi iç giyimde ürünün yapımında kullanılan kumaşı ve beden modeli yüksek oranda önemlidir. Penye boxer modelleri ise erkekler tarafından kullanımı en rahat ve sağlıklı olarak beğenilen modeldir.

Adını yapımında kullanılan kumaştan alan ve esnek yapısı ile öne çıkan bu model uzun süreli kullanımda en ideal üründür. Sürekli bir hareket halinde olan ve uzun sürelerle ayakta durması gereken erkekler için çok rahat bir kullanım sunmaktadır. Penye olmasından kaynaklı esnek yapısı sayesinde rahatlığı açısından modal boxer ile birlikte günümüzde en çok tercih edilen iç giyim modellerinden birisidir.

Penye Boxer Özellikleri Nedir

Geneli itibariyle iç giyim ürünleri doğrudan tene temas ettiği için alırken ve kullanırken oldukça dikkat edilmelidir. Üretimlerinde mutlaka sağlıklı ve kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Alt iç giyim ürünleri kişisel sağlık konusunda da oldukça önem taşımasından dolayı alırken mutlaka pamuklu kumaştan yapılmış boxer modelleri tercih edilmelidir.

Penye boxerlar ise bunlardan en üst sırada yer alanlarındandır. İç giyimlerde giyilen ürün tene doğrudan nüfus ettiği için terleme esnasında penye boxerlar oldukça üst düzey emiciliğe sahip olduğundan oldukça kullanışlıdır. Tercih edilmesinden dolayı yaygın şekilde beyaz üretilirler. Ancak beyaz her ne kadar yaygın olsa da pek çok renk çeşidi bulunmaktadır.

Kumaşın renklendirilmesi doğal yollarla yapıldığından oldukça sağlıklıdır ve hiçbir riski yoktur. Penye boxer türleri en dayanıklı ve sağlam kumaştır. Herhangi leke veya uzun süreli kullanımlarda aşınma, yırtılma gibi sorunlar ortaya çıkarmamaktadır. Beden olarak her türlü bedene uygun şekilde üretiliyor olmasının yanı sıra erkeklere pek çok renk, model ve tasarımda sunulmaktadır.

Bu tür iç giyim türlerinde kendinize en uygunu seçmek adına pek çok model karşınıza çıkmaktadır. Penye boxerlar sağlık ve konforlu kullanım adına kullanılabilecek ve tamamen kendi zevkinize olarak seçilebilecek en uygun iç giyim ürünüdür. Sizlerde hem kaliteli hem de uygun fiyata penye boxer ürünlere sitemizden kolayca erişebilir ve edinebilirsiniz.