Modal Slip

Erkek iç giyiminde önemli bir yere sahip olan bu model oldukça kullanışlı bir iç giyim ürünüdür. Kayın ağacı adı verilen bir ağaç türünden üretilen modal kumaşı bu ürünün temel üretim malzemesini oluşturmaktadır. Modal kumaşı aslında sadece iç giyim ürünlerinde değil bunun yanı sıra çorap çeşitlerinde de sıkça kullanılan bir kumaş türüdür. Modal kumaşının üretimi pamuklu kumaşlara alternatif olarak ortaya çıkmıştır.

Üretiminde özel liflerle birlikte kullanılan bu kumaş modeli kullanılan ürünlerde oldukça bir yapı elde etmeyi sağlıyor. Bu sebeple her geçen gün modal erkek slip modeli iç giyimlerine ilgi oldukça artmaya devam ediyor. Kullanan kişiler tarafından da oldukça yüksek beğeni alan modeller arasında girmektedir.

Çıplak tene doğrudan temas etmesi açısından modal kumaşı insan sağlığı içinde zararı olmayan oldukça sağlıklı bir üründür. Geniş gözenekli şekilde üretilen ve bu sayede cildin kolaylıkla nefes almasını sağlayan bu model rahat bir kullanım sunmaktadır. Kullanılan kumaşın doğal alması sebebiyle modal sliplerin renklendirilmesi içinde tamamen doğal malzemelerden elde edilmiş boyalar kullanılmaktadır.

Modal Slip Özellikleri Nelerdir

Kumaş likralı slip modelinde olduğu gibi oldukça esnek bir yapıya sahip olup giyildiği zaman oluşturduğu esnek rahat yapı sayesinde asla rahatsızlık vermez ve kolay bir kullanım sağlar. Uzun süreli kullanımlarda olası terlemelere karşı üstün bir emici yapıya sahip olup külotun kuru kalmasını sağlar bu açıdan oluşabilecek koku sorunu da ortadan kaldırır. Bu özelliği sayesinde sıcak yaz günlerinde veya yoğun tempolu, hareketli bir günde bile rahatlıkla kullanım sağlar.

Modal slipler her mevsimde kolaylıkla kullanılabilir. Modal slip külotlar görüntüsü açısından da oldukça dikkat çekici ve etkileyici bir yapıya sahiptir. Bu nedenle model ve renk seçenekleri özel gecelerinizde bile rahatlıkla kullanmanız adına üretilmektedir. Modal kumaşı sadece slip modelinde değil aynı zamanda atletlerde de kullanılmaktadır.

Siz de zevkinize ve tercihinize göre bu atletler ile birlikte kombin oluşturup kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Karşı tarafın da ilgisini çekecek hoşuna gidecek tarzları kolayca bulabilirsiniz. Siz de kendinize en uygun bulduğunuz modeli seçip hemen tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.