₺59,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
1

Emzirme Sütyen

Doğum yapan kadınların annelik süreci içerisinde hayatında birçok şey yeni bir düzene alışma evresine girmektedir. Hayatın akışında meydana gelen değişiklikler, günlük rutinlerinizin değişmesine neden olduğu gibi aynı zamanda doğum sonrasında tercih ettiğimiz iç giyim ürünleri de değişmeye başlar. Kadın iç giyiminde olmazsa olmaz ürünler arasında ilk sırada gelen sütyen modelleri, doğum sonrasında yerimi emzirme sütyen modellerine bırakmaktadır.

Doğum sırasında yemi doğan bebekler, uzun bir süre boyunca anneleri tarafından beslenecektir. Doğumun hemen sonrasında bebeğinizi emzirme süresi içerisinde kendimizi rahat ve konforlu hissettirecek olan emzirme sütyeni modelleri, oldukça kullanışlı iç giyim ürünleridir. Doğum sonrasında ev içerisinde, dışarıda hatta doğum çantasında bile bulundurmanız gereken emzirme sütyeni modeli, emzirmeyi daha pratik bir hale getirmektedir.

Emzirme Sütyeni Modelleri

Doğum sonrasında hem hastane odasına hem evimize çok sayıda ziyaretçi gelecektir. Gelen ziyaretçiler arasında bebeğinizi doyurmak için emzirmeniz zor bir hale gelebilir. Özellikle klasik sütyen modelleri, emzirme için gerekli olan konforu sağlamamaktadır. Emzirirken açılır göz tasarımı ile emzirmeyi konforlu bir hale getiren emzirme sütyeni modeli, her ortamda bebeğinizi rahat bir şekilde doyurmanızı sağlayacaktır.

Emzirme sütyeni, doğum sonrası lohusa giyim ürünleri içerisinde emzirme atleti ile beraber en çok ihtiyaç duyulan parçaların başında yer almaktadır. Online web sitesi, piyasadaki en kaliteli emzirme sütyeni modellerini sizlere sunmaktadır. Birbirinden kullanışlı ve kaliteli emzirme sütyeni modellerini hemen incelemeye başlamak için online web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Online web sitesi içerisinde kaliteli ve şık emzirme sütyeni modelleri, en uygun fiyatlar ile bütçelerinize de hitap etmektedir. Emzirme sütyeni seçerken kaliteli kumaşlardan üretilen modelleri tercih etmek, sizlerin cilt sağlığını korumak ve uzun süre boyunca kullanmaya devam etmek için çok önemlidir. Bu nedenle sadece fiyata bakarak emzirme sütyeni seçilmemelidir. Sektörün en çok tavsiye edilen emzirme sütyeni modellerini sizler için sunan online web sitesi, uygun fiyat güvencesini hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden sizlere sunmaktadır. Hızlı, güvenilir alışveriş için hemen siteye giriş yapmanız, avantajlı fiyatlar ile alışveriş keyfini çıkarmanız mümkündür.