₺59,00 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
1

Emzirme Atlet

Hamilelik sürecinin tamamlanması ile doğumun hemen ardından lohusalık süreci başlar. Lohusa olduğunuz dönemde bebeğinizin temel ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Özellikle emzirme bebeğinizin en temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Emzirme atleti kullanmak, emzirme sürecini daha konforlu ve rahat bir hale getirmektedir. Günlük kıyafetler ile bebeğinizi emzirmek, zorlayıcı ve rahatsız edici olacaktır. Ancak emzirme atleti, daha rahat emzirmenize imkan sağlayarak göğüslerin sarmasını da engelleyecektir.

Emzirme atleti, son yıllarda birçok yeni anne tarafından tercih edilmektedir. Emzirmeyi konforlu bir hale getirmesinin yanı sıra emzirme sürecinde göğüs formunun korunmasına da yardımcı olmaktadır.

Online web sitesi içerisinde ön plana çıkan emzirme atleti modelleri, birçok farklı ürün seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Emzirme atletleri arasında ister günlük ister elbise gibi özel günler için kullanacağınız kıyafetlerle uyum sağlayan modellere hemen ulaşabilirsiniz. Mağazalarda sunulan emzirme atleti modelleri, kısıtlı seçenekler ile sunulmaktadır. Ancak online web sitesine giriş yaptığınız zaman daha fazla ürün seçeneğine daha hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Böylece renk, beden, model konusunda dilediğiniz emzirme atleti modellerini hemen sipariş verebilirsiniz.

Emzirme Atleti Modelleri

Hem bebeğin hem de annenin rahat etmesine yardımcı olan emzirme  atleti modelleri, oldukça konforlu iç giyim ürünleri olarak ön plana çıkmaktadır. Emzirme atleti modellerini incelemek için hemen online web sitesine giriş yapabilirsiniz. Üstelik lohusalar için özel olarak üretilmiş olan emzirme atleti modelleri, ürün çeşitliliği sayesinde istediğiniz her modele rahat bir şekilde ulaşmanız için imkan tanımaktadır.

Emzirme atleti modellerinin kadınlar tarafından sevilerek kullanılmasının birçok farklı sebebi bulunmaktadır. En başında da pratik bir kullanım sağlaması gelmektedir. Çünkü lohusa döneminde hem yaşam tarzı hem de beden, hormon dengesi gibi birçok açıdan değişim sağlayan kadınlar, yeterli zamanı bulamaz. Bundan dolayı da her konuda pratik, hızlı, kolay olan seçenekleri tercih etmeye özen göstermektedir. Piyasaya göre sunulan uygun fiyat avantajı nedeniyle online web sitesi üzerinden emzirme sütyeni almayı tercih eden çok sayıda kişi bulunmaktadır. Sizlerde online web sitesini ziyaret ederek alışveriş keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Hamilelik sırasında veya sonrasında rahatlıkla kullanabileceğiniz içinde çok rahat edebileceğiniz hamile tayt modellerimize de göz atabilirsiniz.