₺69,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
1

Likralı Slip

Son dönemin favorisi haline gelmeye başlayan desenli erkek slip modelleri, erkeklerin de kadınlar kadar iç giyimleriyle ön plana çıkmak istediğini göstermektedir. Erkeklere özel her tarza ve zevke uygun üretilen çok şık, gösterişli olan likralı slip külot modelleri kendini tarzıyla ön plana çıamak isteyen kullanıcıların gözdesi haline gelmektedir.

Modanın sürekli kendini yenileyen ir havaya sahip olduğunu inkar edemeyiz hal böyle olunca iç giyim konusu da oldukça önemli ve hatta uzmanlık gerektiren bir konu haline gelmiş bulunmakta. Özellikle son dönemlerde iç giyimlerde daha ön plana çıkmaya ve özel üretimler üretilmeye başladıkça daha öncesinde hayal bile edilemeyecek şeyler satışa sunulmaya başlandı.

Tam bu noktada likralı slip modeller de bunlar arasında yer almaktadır. Bunun başlıca sebebini ise erkeklerin de artık iç giyimde erkek string modelleri ile birlikte kadınların dikkatini çekip kendilerini ön plana çıkarmaya çalışmaları olabilir. Bu modelin adını da alma sebebi yine içerisinde kullanılan likra kumaş türü kullanılmasındandır. Tabii bazı modellerinde tamamen likra olmamakla birlikte modal, koton, penye gibi bazı farklı kumaşlarla birlikte kullanılabilir.

Likralı Slip Genel Özellikleri

Vücudu saran ve kullanılan kumaşlarından kaynaklı yumuşak bir yapıya sahip olan bu modeller slip türünde olduğu içinde oldukça dikkat çekmektedir. Her giyim türünde olduğu gibi likralı sliplerin de yaygın şekilde bulunabilecek olan beden boyları S, M, L ve XL gibi beden türleriyle satışa sunulmaktadır. Çeşitleri açısından bakacak olursak yine sadelik arayanlara uygun şekilde siyah, beyaz, gri gibi renkler yaygın şekilde bulunabilir olmasına karşın oldukça geniş yelpazesi bulunmaktadır.

Gerek desen olsun gerek ise model olsun sınırsız bir seçenek imkanı sunuyor demek yanlış olmaz. Düz renk, çizgili, ekose desenli, çift lastik izli, kareli ve hatta resim detaylı olan pek çok desen imkanı bulunmaktadır. Bu desenlerle birlikte sınırsız bir renk seçeneği birleştiği zaman oldukça şık ve gösterişli slipler ortaya çıkıyor.

Siz de bir likralı slip almak isterseniz kendinize en uygun olanı seçip tarzınızla ön plana çıkıp havanıza hava katabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey neredeyse sınırsız model içerisinden kendinize en uygun olanı seçmek.