₺79,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
1

Likralı Boxer

Erkek iç giyiminde biz erkeklerin olmazsa olmazı ilk aradığımız özelliklerden birisi rahatlığı ve konforudur. Tempolu ve yoğun geçen günlerin içerisinde kolay ve rahat hareket edebilmek her zaman çok önemlidir. Hal böyle olunca bu noktada devreye likralı boxer modelleri giriyor.

Vücudu saran esnek ve rahat yapısı sayesinde oldukça konforlu bir kullanım sunan bu iç giyim ürünleri her kullanıcının beğenisini de kolayca kazanmaktadır. Likralı boxer üretiminde kullanılan özel kumaş ve malzemeleri sayesinde oldukça dayanıklı olmasıyla birlikte özgür bir hareket imkanı da sunmaktadır.

Bu iç giyim modeli esnemeye müsait elastik bir yapıya sahip olduğundan oldukça esnek ürünlerdir. Bu sebeple sadece iç giyim ürünleri olmaksızın pek çok ürünlerde sağlamlığını artırmak adına kullanılmaktadır. Bu ürün erkek giyiminde en yaygın şekilde boxerlarda kullanılır sebebi ise günlük kullanıma yüksek oranda uyun olması ve bedeni sarmasına rağmen oldukça üstün hareket özgürlüğü sunmasıdır.

Likralı Boxer Özellikleri Nedir?

Esnek bir yapıya sahip olduğundan uzun süreli kullanımlarda kolay kolay aşınma, yırtılma, sökülme gibi sorunlar yaşatmaz güvenli bir kullanım sağlar. Likralı boxer modelleri oldukça geniş bir model, renk ve çeşit yelpazesine sahip olduğundan erkekler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Sadece iç çamaşırı olarak değil fazla sayıda renk ve desen imkanı sağladığından fantezi iç giyim ürünü olarak da karşımıza çıkabilmektedir.

Kullanımda seçilme sebeplerinden birisi de budur. Tamamen kişinin zevk ve tercihine göre seçilebilecek olan likralı boxer modelleri daha şık ve tarz bir görüntü yakalamak isteyen beyler tarafından rağbet görmektedir. Bu boxer modelleri sadece iç giyim olarak değil tamamen kişinin tercihine göre kullanılabilir.

Günlük uzun süreli kullanımların yanı sıra özel gecelerde de sık bir şekilde tercih edilen likralı boxerlar her türlü renk, model ve desen seçenekleriyle size uyum sağlayabilmektedir. Tamamen seçiminize ve zevkinize kalmış olan yüksek çeşit seçenekleri arasından tarzınıza ve kullanımınıza en uygun likralı boxer türünü seçmek size kalmıştır. Her kullanım açından uzun süreli kullanımlarda sizi pişman etmeyecek ve sağlam bir şekilde giymenizi sağlayacak üründür.