Koza Çamaşırları


Koza Çamaşırları

Koza Çamaşırları 1980 yılında kurulmuştur. Marka, kurulduğu ilk tarihten bu yana özgün tasarımları, kaliteli kumaş ve diğer malzeme kullanımı ve dikiş kalitesiyle sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da tanınan bir firma olmuştur. Markanın, uluslararası pazarda, birçok ülkede ihracatı bulunmaktadır. Koza Markasının tasarımları her sezon yenilenmektedir.  Koza, genel olarak, ekonomik ve uygun fiyat çizgisi, tasarımlarda gösterilen özen, müşteri memnuniyetine verilen önem gibi ilkeleri her zaman korumaktadır. Marka, günümüzde, yaklaşık olarak 7000 metrekarelik alanda hizmet sunan dev bir tesisle üretim sağlamaktadır.

koza çamaşırları
    Koza Çamaşırları, erkek, kadın ve çocuklar için ürün koleksiyonları hazırlamaktadır. Markanın ürün kategorileri, iç çamaşırı modelleri, ev tekstili ve yatak giyimi modellerinden oluşmaktadır. Koza Çamaşırları, Koza ve Koza Biat olarak iki farklı çizgide tasarlanmaktadır. Hanımlar için hazırlanan ürünler, sutyen ve külot başta olmak üzere iç çamaşırı modelleri, bodyler, korseli çamaşırlar, özel abiye ve gelinlik koleksiyonları, pijama, gecelik ve sabahlık gibi modellerdir. Modellerde, geniş renk ve desen seçenekleri dikkat çekmektedir. Beyler için de, günlük yaşamda son derece kullanışlı şekilde tasarlanmış modeller hazırlanır. Boxer, slip gibi külot modelleri, atlet gibi üst ürünler tasarlanmaktadır. Markanın oldukça geniş renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Malzemeler de dayanıklı ve sağlıklı ürünlerden seçilmektedir. Dikiş kalitesi de, özenli tasarımlar sayesinde oldukça yüksek konumdadır.

    Koza Çamaşırları, çeşitli mağazalarıyla ve temsilcilikleri olan firmalarla ülkemizde önemli satış ağına sahiptir. Ürün alışverişi yaparken klasik alışveriş yöntemleriyle birlikte, internet üzerinden hizmet sunan online alışveriş mağazaları da tercih edilebilir. Bu anlamda, piyasa rakamlarının altında rakamlara ürün alımı yapabilirsiniz.
 


Fushja ADORE ME Sütyen Jartiyer String Çorap 4 lü Takım

Seksi ve kışkırtıcı sıradışı bu fantazi takımla gecenin yıldızı siz olacaksınız

49,90 TL
Likralı Erkek Boxer KB008 Gunners

Ucuz Erkek Boxer

14,83 TL
Bone Club 3852 Erkek Pijama Takımı

Erkek Pijama Takımı

79,90 TL

Online Çamaşır © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır