Kimono Takım

Modası çok eski zamanlardan ve japon kültüründen gelmiş olan kimonolar günümüzde bile hala önemini korumaktadır. İlk kullanılmaya başlanması çok uzun yıllar öncesine dayansa da bugün bile moda ikonlarına yol gösteren, yoğun ilgi gören ve oldukça beğenilerek giyilen bu takımlar şıklıklarıyla da oldukça dikkat çekmektedir.

Kimono en genel şeklide tanımlamak gerekirse Japonya’da giyilmeye başlanmış önü çapraz kavuşan ve geniş bir kemerle tutturulan uzun etekli, uzun kollu bir elbisedir. İlk başlarda sadece kadınlar için değil erkekler içinde giyilmesi uygun olmasına rağmen zaman içerisinde o şekilde kalmamıştır. Göz alıcı desenleri ve yapımında kullanılan parlak kumaşa sahip kimonolar bir o kadarda rahat kullanım sunmaktadır.

Özellikle sıcak yaz aylarında ince kumaşı sayesinde aşırı terlemeyi önleyecek ve sizi sıkmadan aynı zamanda vücudunuzun nefes almasına da büyük oranda katkısı olacaktır. Plajlarda, davetlerde, özel günlerinizde günlük hayatınızda kısacası her zaman ve her durumda kolayca giyebilecek olduğunuz kimono takımları rengarenk desenleri ve parlak rahat kumaşı sayesinde tarzınızla ön plana çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Kimono Takım Kullanma Önerileri ve Avantajları Nelerdir?

Stil sahibi kadınların görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmesi için birebirdir. Kullanımı açısından pek çok farklı şekilde stil sunmaktadır. Örneğin plaja gittiğinizde o en sevdiğiniz bikinin üzerine kombin yapabilirsiniz ya da vazgeçilmez bahar akşamlarında size en uygun tişörtün üzerine giyebilirsiniz.

Önünü açık bırakıp uzun şık bir ceket şeklinde kullanabilirken rengine uygun kemeri ile önünü bağlayıp şık bir elbise olarak da kullanabilirsiniz. Bunlar gibi daha birçok şekilde kombine uyum sağlayacak kimonoları siz de kendinize en yakışan şekilde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Sizler için en kısa sürede ürünlerimi kargoya veriyoruz ve yüzünüzdeki mutluluğu tahmin ederek bizlerde sizin kadar mutlu oluyoruz. Elinize hemen ulaşması adına kargoya teslim ediyoruz onların size teslim etmesi ise 1 – 3 iş günü sürüyor. Birçok renk seçeneği bulunan bu ürünlere ulaşmak sitemiz ile oldukça kolaydır.

Dilediğin model ve çeşitteki ürüne hızlıca ulaşmak ve güvenli bir alışveriş yapmak için doğru adreste olduğunu hatırlatırız.