Gelin iç giyimi


Gelin iç giyimi  Dış kıyafetin her zaman düzgün durması için iç çamaşırlarının kalitesine dikkat edilmelidir. Vücudu iyi şekilde toparlayan ve istenilen duruşu sağlayan modeller revaçtadır. Normal zamanlarda bile bu kadar önemli olan bir çamaşırı gelinlik giyimlerinde daha da özenli olması gerekiyor. Gelin iç giyimi tek bir renkte ve o da beyazdır. Beyazın asaletini ve masumluğunu yaşamak için bugüne özel tasarımlar seçilmesi gerekiyor. Düz ve sade modellerden uzak durulması gerektiği gibi çok albenili tasarımlar alınmalıdır. Çeyiz tasarımları biraz daha özenli ve dantelli olduğundan dolayı gelinliklerin kusursuz olmasını sağlamaktadır.

gelin iç giyimi

                Gelin iç giyimi modellerinde Büstiyer, jartiyer ve külot takımı olanları daima tercih etmelisiniz. Çünkü bu kadar özel olan bir günde iç giyiminize de dikkat edilmesi gerekiyor. Gelinliğiniz altına iç çamaşırı seçerken en büyük kolaylık tek bir renk olduğu için fazla zorlanmadan seçme şansı çıkmaktadır. Tek yapılması gereken bedeninize uyum sağlayacak ve de gelinliğin modeline göre olması gereken çamaşırlara dikkat ederek temin edilmesi oldukça önem taşımaktadır.

                Gelin içi giyimi seçerken askılı, sırtı açık, straplez gibi olan modellerde çamaşırın belli olmaması adına yeni tasarlanan çamaşırlar kullanılmalıdır. Sırt kısmı şeffaf olan sutyenler oldukça revaçta ve sırtı açık modellerde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra straplez sutyenler, şeffaf sutyenler her an bu gibi durumlarda dış kıyafetin düzgün durmasını sağlamaktadır. Beyazlığın asaletini bu özel zamanda doyasıya yaşamalısınız.


Online Çamaşır © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır