Erkek İç Giyim


        İç giyim denildiğinde her zaman kadınlar akla gelir. Sanki iç giyim sadece kadınlara aitmiş gibi görünür. İç giyim sektörü tasarımlarında kadınlara yönelik çalışır. Erkek iç giyim pazarda azımsanmayacak bir potansiyele sahip. Gerek özel hayat, gerekse normal kullanım için erkek iç giyim çok talep görmektedir.

      Erkek iç giyim atlet, slip ve boxerın yanısıra gece giyim denilen pijama takımları ve eşofman takımlarıda bulunmaktadır.Erkek iç giyimde, fantazi giyimden nasibini almaktadır. Tercihe göre alım yapan tüketici standart ürünlerden vazgeçmiyor. Erkek İç Giyim Batıdan doğuya değişen alımlarda, kültür farklılıkları dikkat çekiyor.

   Türkiye bayan iç giyimde olduğu gibi erkek iç giyimde de ihracata yönelmiş durumda. Talep azda olsa ciddi bir hareketlilik var. Standart ürünlerin dışında fantazi erkek iç giyimde ihracatta iyi durumda. Beyazın hakimiyeti kırılmaya çalışılıyor. Desenli, rengarenk iç giyim ürünlerinde talep oluşması için çabalanıyor.Beyaz ağırlılklı olarak Arap ülkelerinde talep görüyor.Desenli, rengarenk ürünler ise Avrupa ülkelerinde ağırlıklı.Pamuklu dokuma sağlık açısından en çok tercih edilen. Likralı iç çamaşırı ürünler daha az.


Online Çamaşır © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır