Dolgulu Sütyen

Dolgulu sütyen; birçok kadın tarafından günlük hayatta çok tercih edilen destekli sütyen modeli ile birlikte göğüsleri daha dolgun göstermek için kullanılan bir sütyen çeşididir. Değişen insan ihtiyaçları doğrultusunda artık dolgulu sütyenlerin birçok modeli ve çeşidi bulunmaktadır. Her tarza hitap edebilen bu sütyenler daha çok günlük hayatta kullanılır.

Dolgulu sütyenin iki çeşidi vardır. Bunlardan birisi yarım dolgulu sütyen, diğeri ise tam dolgulu sütyendir. Dar kıyafetlerin ya da dekolteli giysilerinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu sayede göğüsleriniz olduğundan daha büyük görünecektir. Eğer küçük göğüslerinizin görüntüsü size mutlu etmiyorsa dolgulu sütyen modellerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Dolgulu sütyen modelleri hem renk hem de biçim olarak farklı farklı şekillerde bulunmaktadır. En doğru sütyen ise göğsünüzü tamamen saran ve kaplayan sütyendir. Kumaşının kaliteli olması burada ilk adımdır. Teri çeken ve ter kokusu yapmayan, mümkünse pamuklu sütyen seçimleriniz sizi gün boyunca rahat ettirecektir.

Dolgulu Sütyen Seçimi Nasıl Yapılmalıdır

Dolgulu sütyen seçimi oldukça önemlidir. Her kadının farklı bir vücut yapısı vardır ve buna göre bir seçim yapmalıdır. Küçük göğüsleri olan hatta göğüslerini daha dolgun göstermek isteyen kadınlar; sütyen bedenlerini uzman bir kişiden yardım alarak öğrenebilir.

Eğer uzman birisi yoksa deneyerek bunu öğrenmelidir. En iyi sütyen; göğüsleri saran ve beli sıkmayandır. Arka çıtçıt kısmından ayar yapılmalı ve askılarda kol ve omuz rahatlığına göre ayarlanmalıdır. Sütyen sizi sıkmamalı ve doğru bir şekilde bedeninizi sarmalıdır. Bu sayede hem göğüsleriniz daha dolgun duracaktır hem de kıyafetleriniz ve giysilerinizin altında istediğiniz görüntüyü elde edeceksinizdir.

Doğru dolgulu sütyen sayesinde istediğiniz görüntüyü elde edeceğinizden emin olun. Bu iş her ne kadar yorucu olsa da özel bir davet ya da önemli bir mekana gidecekseniz; güzel ve şık görünmeniz için bu ilk adım olacaktır. Sizlerde görüntünüze önem veriyorsanız bedeninize ve tarzınıza uygun olan sütyen modelini seçmeli ve almalısınız. Eğer bedeninizi biliyorsanız; internetten rahatça alabilirsiniz.

Fakat ilk kez dolgulu sütyen alacaksınız kesinlikle deneyerek almanızı tavsiye ederiz. Bu sayede beden ölçünüzü de öğrenmiş olacaksınızdır. Birçok modeli bulunan bu sütyen çeşidi kadınları günlük hayatında büyük bir zahmetten kurtarmaktadır.