₺129,00 KDV Dahil
₺159,00 KDV Dahil
1

Dikişsiz Külot

Dikişsiz külotların temel mantığı giyilen kıyafetin altından gözükmemesidir. Çok rahat bir ürün olup genellikle özel günlerde tercih edilir. Farklı renk ve modelleri olan bu ürün; yüksel ve düşük bel olarak ikiye ayrılmıştır. Burada hangisini tercih etmek istediğiniz tamamen size kalmıştır.

%100 pamuktan üretilen bu ürün oldukça sağlam ve kalitelidir. Bunun yanında kıyafetlerinizin altında sanki yokmuş gibi durur. Dilerseniz etek dilerseniz elbise giyin her ikisinde de pürüzsüz bir görüntü elde edeceksinizdir. Estetik olmasıyla birlikte iç çamaşır giymemişsiniz hissi yaratan dikişsiz külot modelleri tamamen size özeldir.

Belinizi sararak düşmesini önleyen ve hafif olan bu ürünle özel günlerinizde mükemmel görünme fırsatı yakalarsınız. Abiye, günlük elbise, kalem etek gibi birçok kıyafette rahatlıkla kullanırsınız. Hijyenik bir ürün olduğundan leke tutmaz. İltihap gibi kadınların yaşadığı çoğu sıkıntıda sizlerin imdadına koşar.

Kokmayan bir yapıya sahiptir. Genellikle yaz aylarında giyeceğimiz o hafif elbiselerinizin altında sizlere uyum sağlayacaktır. Yumuşacık ve ince bir kumaşa sahiptir. Üzerinizde yokmuş hissi sağlar ve gün boyunca rahat hissettirir.  

Dikişsiz Külot Özellikleri Nelerdir?

Dikişsiz külotları tercih etmeniz için birçok özelliği vardır. Sizler için bunları kısaca derledik. Keyifli okumalar dileriz…

  • İz belli etmez. Her kıyafetinizin altından rahatça giyebilirsiniz. Beyaz pantolonlarda dahi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Çok hafif bir üründür. Üzerinizde yokmuş hissi yaratarak gün boyu rahat olmanızı sağlar.
  • Yumuşacık bir üründür teninize ne kadar çok temas ederse etsin hiçbir tahriş olayı gerçekleştirmez. Kaşındırma gibi sorunlar görülmez.
  • Her kadına hitap edebilecek kadar çeşidi ve modeli vardır. Tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun olanı çok kısa bir sürede kolayca bulup temin edebilirsiniz.
  • %100 pamukludur.
  • Hamilelerinde kullanımına uygundur. Hatta çoğu hamile kadın sırf çok rahat giyiliyor ve rahatsız etmiyor diyerek bu modelde külotlar tercih etmektedir.
  • Regl dönemi için uygun olmayabilir. Ped kullanımında sıkıntı yaratabilir.
  • Yaz aylarında sizi daraltmaz ve bunaltmaz.
  • Bedeninize uygun bir ürün aldığınızda kolay kolay vücudunuzdan düşmez.
Kenarlarında dikiş bulunmayan bu külot türü en çok vücudu saran elbiselerde kullanılmaktadır.