₺58,00 KDV Dahil
₺78,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
1

Dantelli Külot

Birçok kadının en önem verdiği alan dantelli külotlardır. Pek çok kadın iç çamaşırı içerisinde en sevdiği kategori ise külotlardır. Külot modellerinin çeşitliliği, modelleri ve her kadının stiline hitap etmesi sebebiyle kadınlar tarafından iç çamaşır alanındaki bu kategori büyük ilgi görmektedir. Özellikle dantelli külotlar; kadınları olduğundan daha çok çekici gösterdiği için, kadınlar bu modelleri kullanmaktan haz duyarlar.

Birçok modeli bulunan dantelli külotlar kendi içlerinde farklı modellere ayrılabilirler. Bu modellere kısaca örnek vermek gerekirse; dantelli tanga modelleri olabildiği gibi, geniş bantlı dantelli külotlarda bulunmaktadır. Burada ayrılan en büyük nokta ise tamamen kadınların kendi zevkleridir. Bu zevkleri ya da ihtiyaçları doğrultusunda tercih edecekleri modellerde değişiklik gösterir.

Burada dikkat edilmesi gereken en büyük nokta bütün iç çamaşırı ürünlerinin pamuklu olmasıdır. Kadının sağlığı için önemli bir yere sahip olan pamuklu iç çamaşırları sadece bez kısımda değil; dantelli olan kısımlarda da kesinlikle olmalıdır. Sizleri ve sağlığınızı çok önemsiyoruz bu yüzden bütün ürünlerimizde, pamuk tercih ediyoruz. Sizlerde güvenli ve hızlı bir alışveriş zevki yaşamak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Dantelli Külot Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Dantelli külot alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bedeninizi sarması olmalıdır. Bedeninizi tamamen saran külotlar sizi sıkmamalı ve rahatsız etmemelidir. Dantelli külotları kullarken dikkat etmenizde fayda vardır. Giyim çıkarma sırasında bir yere takılmamasına özen göstermelisiniz.

30 derecede yıkanması gerekir. Fazla yüksek ayarlarda yıkanan çamaşırlar zamanla küçülüp kullanılmaz hale gelmektedir. Bunun önüne geçmek için hem tam bedeninizi almalısınız hem de çok yüksek ayarlarda iç çamaşırlarınızı yıkatmamalısınız. Gerekli özenle alınan bütün çamaşırlar uzun ömürlüdür.

Zevkinizi ve tarzınızı yansıtan külotlar almanızda yarar vardır. Sadece günlük hayatta değil özel gecelerde hayat arkadaşınıza bir farklılık yaratmak içinde satın alabilirsiniz. Bu sayede hem güzelliğiniz hem de çekiciliğiniz ön plana çıkacaktır. Renk skalasının oldukça geniş olduğu danteli külotlarda en uygun fiyatları bizden kolayca bulabilirsiniz.

Bunların yanında belirtmekte fayda vardır ki aldığınız hiçbir ürün denenmiş değildir. İlk siz deneyen olacağınız için hijyene en üst seviyede önem veriyoruz. Külotların bir diğer çeşidi olan string külot kategorimize de göz atabilirsiniz.