Çocuk iç çamaşırı


Çocuk iç çamaşırı
 
Çamaşır iç giyim malzemeleri arasında çocuklar için üretilmiş iç giyim ürünleri de vardır. Günümüzde çok çeşitli maddelerden , her yaştaki çocuğa göre üretilen ,hijyenik maddelerden yapılan ve bir sürü aşamalardan geçirilerek son haline getirilen çocuk iç giyim ürünleri vardır. 
 
çocuk iç çamaşırı
Sayacak olursak çocuk doğumundan sonra altı bezlendiği zaman üzerini kapsayan zıbın ,kolsuz atletler, desenli iç çamaşırları  kullanılmaktadır. Yalnız bunları kullanırken çok dikkatli olmalıyız. Çocuk bedeni  çok narin, terlemeye müsait, pişik  olmaya ve kızarmaya müsaittir. İşte bu durumları düşünerek ,  Çocuk vücudunu sıkmaya   müsait yapıdaki çocuk  iç çamaşırı kullanmamalıyız. 
Çocuk iç çamaşırı erkek çocuğu  için ayrı , kız çocuğu için ayrıdır.  Çocuk iç çamaşırı , çocuğun yaşına ,boyuna, kilosuna ve cinsiyetine göre değişkenlik gösterir. Günümüzde gelişen teknolojiye paralel bedeni kapsayan ve her türlü sağlık şartlarını bünyesinde bulunduran yeni ve sağlıklı maddelerden üretilmeye başlanmıştır. Kız çocukları ,  Erkek çocuğuna göre daha çeşitli ve renkli iç çamaşırına sahiptir. 
Yalnız  Çocuk iç giyimi öyle standart değildir. Çocuk gelişimine paralel oranda değişiklik gösterir. Çocuklar hem yaş , Hem de vücut olarak büyüdükleri için her yaşın iç giyimi aynı olmamaktadır. Mesela çocuk iç giyimine ilk olarak Zıbın girer. Bir yaşından sonra altının bezini kapatacak şekilde külotlar veya külotlu çoraplar eklenir. Yürümeye başlayınca da bu sefer  Bacaklarını sıkmayacak ve hareket kabiliyetini serbest bırakacak iç çamaşırlar girer. 
 

Pierre Cardin 777 Saten Dantel Gecelik

Saten Dantel Gecelik

113,85 TL
Çift Kaplan 6 lı Paket Erkek Slip Süprem 740

6 lı Paket Erkek Slip Süprem

79,35 TL
Doreanse Likralı Transparan G-String 1366

Likralı Transparan G-String

22,89 TL
Destekli Sütyen Takımı Moonlight 208

Destekli Sütyen Takımı

63,13 TL
Pierre Cardin Çeyizlik 6lı Set 6175

Kampanyalı Fiyata Çeyiz Seti

550,85 TL
Çift Kaplan 6 lı Paket Kolsuz Ribana Spor Erkek Atlet 920

Erkek Ribana V Yaka Atlet 6 lı Paket

148,35 TL

Online Çamaşır © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır