Çarşıbaşı iç giyim


Çarşıbaşı iç giyim
 
Sizlere iç çamaşırı işinde marka olmuş ve ürünleriyle göz dolduran Çarşıbaşı iç giyim dünyası’ndan bahsedeceğim. Eskiden beri Anadolu dan gelen çorap ve iç giyim eşyası almak isteyen küçük esnafa ürün tedarik ederek satışını yapan Çarşıbaşı iç giyim , İstanbul’da SultanHamam da faaliyetlerine başlamıştır. İlk başta Anadolu esnafına ürün tedarik ederken ,sonrasında bu ürünleri kendisi üretmeye ve küçük esnafa vermeye başlamıştır. Artık ürün yelpazesi çok geniş olan Çarşıbaşı iç giyim  markasını tanıtmaya ve piyasayı da belirlemeye başlamıştır.
Online şatış, Bayan ve Erkek iç giyimine hitap eden Çarşıbaşı iç giyim ,sonrasında ürünlerinin arasına çocuk iç giyimini de ekleyerek Tamamı ile aileye hitap eder konuma gelmiştir. Bildiğimiz meşhur markaları da ürün yelpazesine ekleyen Çarşıbaşı iç giyim ,sektörünün en iyi ürün çıkaran firması haline kısa sürede gelmiştir. 
çarşıbaşı iç giyim
Bugün Ülkemizde 6 büyük kentte faaliyette olan 18 adet mağazası vardır. Çarşıbaşı iç giyim adından da anlaşıldığı üzere ilk başta iç giyim üzerine başlamıştır. Şu an ürün yelpazesi yine iç giyim üzerine olmakla beraber ,diğer ünlü markaları da bünyesine katıp ,müşterilerine geniş bir ürün yelpazesinde hizmete devam etmektedir.
İç giyimde özellikle bayanlar için sorun olan hamile ve loğusa giyim kıyafetlerini teminde büyük iş yapmaktadır. Bunun yanında korse ve çorap üretiminde bulunan firma , ürettiği ürünlerin bazılarında safyün kullanarak iç çamaşırına ne derece önem verdiğini ortaya koymuştur. Ayrıca çocuklarda doğum sonrasından başlayarak kullanılan ürünlerin de teminini sağlamaktadır. Çok çeşitli ve isteğe göre çorap çeşitleri ile ürün kalitesinin ne kadar geniş ve ince detaylarda olduğunu göstermiştir. 
 

Online Çamaşır © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır