₺99,00 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
1

Bralet Sütyen

Bralet sütyenler birçok kadının severek giydiği ve çok rahat olan sütyen modelidir. Bu sütyen modeli aynı zamanda aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Açık ve salaş yakalı giyseler ile birlikte kullanılan bu modeller; kadınların en sevdiği sütyen türlerinden biridir. Hem şık hem de salaş görünüm veren bu braletler; gömlek, tişört ve sadece salaş ceketlerle bile çok güzel bir biçimde kombin oluşturmaktadır.

Her ne kadar büstiyerlere benzeseler de aslında büstiyerlerden oldukça farklıdır. Bralet sütyenler; kot pantolonların, şortların üzerine de giyinebilecek bir giysidir. Tek başına da kullanılabilen braletler kullanışlı ve şıktır. Hem model olarak hem de çeşit olarak oldukça zengin bir kategoriye sahiptir. Kolayca aradığınız modeli bulabilirsiniz. Renk skalası oldukça geniş bir üründür.

Büyük ya da küçük göğüslerin içinde uygun modeller vardır. Büyük göğüsler için alt kısım destekli olurken; küçük göğüslerde durum üçgen olarak karşımıza çıkar. En önemli ve dikkat çekici özelliği şık olmasıdır. Her mevsim kolayca giyebileceğiniz bir üründür. İllaki yazı beklemeniz gerekmez. Her zevke ve göze hitap eden bralet sütyen modelleri ile sizlerde aradığınız modeldeki sütyene kolayca ulaşırsınız.

Neden Bralet Sütyen Tercih Etmelisiniz?

Hem daha rahat hem de diğer sütyenlere kıyasla oldukça şık olan bir modeldir. Bu sütyen modeli hem çok şık hem de çok kullanışlıdır. Gizlemenize gerek yoktur. Farklı içimlerde bulunduğu için oldukça şık durmaktadır. Hem çekici hem de günlük tarza modelleri olan bralet sütyenler göbeğe kadar inen modelleri de vardır.

Bralet sütyen her kıyafet ile uyumludur ve diğer sütyenlerin seni sıktığı gibi sıkmaz. Bir kez bralet sütyen rahatlığına alışırsan bir daha çok nadiren normal sütyen kullanacaksındır. Bağımlısı olacağın kadar rahat ve hafif olan bu sütyen türünü birçok kadın severek ve beğenerek kullanmaktadır. Tek başına bile kullanılan bu sütyen türü pamukludur.

Teri çekmeyen bir kumaş türüne sahip olan bu sütyen türlerinde uzun zaman boyunca dağılma ya tüylenme gibi bir sorun görülmeyecektir. Sizlerde hem rahat olsun hem de şık ve çekici bir ürün olsun istiyorsanız; bralet sütyenleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bralet sütyen takımı modellerine de bakabilirsiniz.