₺59,00 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
1

Boxer Külot

Boxer denilince aklımıza hep erkek giyim gelir fakat kadınlarda boxerin rahatlığını yaşamalıdır. Bu yüzden kadınlar içinde boxer külot üretilmeye başlamıştır. Hem rahat hem de şık olan boxer külotlar; her tarza uygundur. Farklı modelleri ve boyları bulunan boxer külotlar her kadına hitap etmektedir. Sizlerde kendinize uygun olanını kolayca sipariş edebilir ve satın alabilirisiniz.

İster pantolon ister elbise ister şort isterseniz de eteklerinizin altına kolayca giyebilirsiniz. Oldukça rahat ve kullanışlı olan bu külot çeşitlerinde sizlere sunuyoruz. Kalça aranıza giren ve rahatsız gördüğünüz külotları çekiştirmek artık tarihe karışıyor bu külot modelleri sayesinde.

Bir kere deneyip rahatlığına alışınca bağımlısı olacaksınız. Lütfen bu uyarımızı dikkate alarak bir tane alacaksınız, bu külot modellerine şans vererek 2 ya da daha fazla almayı ihmal etmeyiniz. Günlük hayatınızda spor ve rahat olmak hoşunuza gidiyorsa bu külot modelleri tamda size hitap ediyorlar.

Boxer Külot Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu külot modellerini alırken ilk dikkat etmeniz gereken sentetik ya da suni ip kullanılmamış olmasıdır. Unutmayın ki iç giyimde en önemli faktör pamuklu olmasıdır. Ürün ne kadar pamuklu ise kalitesi o kadar artar. Sizler için kalitenin ve sağlığın ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu sebepten ötürü bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz.

Tam bedeninizi almanız gerekir. Lastik kısımlarının sizi sıkmaması ve boğmaması önemli bir detaydır. Bacaklarınızı kesmemeli ve tam olmalıdır. Bunun dışında çok bol ürünler ise dar olan pantolonlarınızın altında kıvrılacaktır. Bunun önüne geçmek için kendi bedeninizi almaya özen gösteriniz.

Bir diğer unsur ise kendi tarzınıza hitap etmesidir. Farklı boxer modellerinden kendinize en uygun olanını tercih ediniz. İç dünyanızı dışarı yansıtmanın belki de en uygun yolu bu iç çamaşır modelleridir. Hem uygun hem de kaliteli modeller arasından kendinize hitap edeni bulmak 24 saat içerisinde 5 dakikanızı alacaktır.

Sizler için özenle hazırladığımız ve satışa sunduğumuz bütün ürünlerimizde gizlilik temeldir. Sizlerin ne aldığını bir başkaları hiçbir zaman bilemez. Müşteri memnuniyetine önem veren bizler; sizler için en iyi şartlarda alışveriş imkanı sunuyoruz.