Askısız Atlet

Üst giyim denince akla şüphesiz her sezon ve her şekilde giyilen atletler gelmektedir. Kadın iç giyiminde kullanılan çok sayıda çeşit ve model olsa da bunların en kullanışlı olanı askısız atletlerdir. Yaz kış demeden giydiğiniz her türlü kıyafetle rahat bir şekilde uyum sağlayabilen bu atletler sizin de gözdeniz olacaktır.

Sıcak yaz aylarında beğenerek giydiğiniz askılı veya straplez bluzlarınızın, kış aylarında ise kayık yaka bluzlar ve düşük yakalı tuniklerinizle birlikte tarzınıza kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Tamamen bedene uygun ve vücudu saran esnek yapısı ile kolay bir kullanım sunan atletlerdir askısız atlet modeli. Kadınlar için özel olarak üretilmiş olan bu atletler tamamen zevk ve tarzınıza göre pek çok renk seçeneğiyle birlikte model imkanı da sunmaktadır.

Çoğunluk olarak siyah, beyaz, gri gibi renkler üretiliyor olsa bile pek çok renk seçeneğine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. S, M, L ve XL gibi bedenlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha geniş bedenli atletler bulmakta mümkündür.

Askısız Atlet Neye Göre Alınmalıdır?

Esnek bir yapıya sahip olduğundan her bedene kolayca uyum sağlayıp vücudu tam sarabilmektedir. Her sezon tarzınızı en güzel şekilde yansıtan günlük giyimlerinize uyum sağlaması dışında abiye elbiselerinizle ve straplez kıyafetlerinizle de çok şık duracağından emin olabilirsiniz. Bu atlet çeşidinde düz modeller olduğu gibi çok sayıda model çeşidi de sunmaktadır. Bu çeşitler fileli, dantelli ve transparan şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Askısız kadın atletlerin bu gibi detaylara sahip olan modelleri fantezi iç giyim kombinlerinde yüksek şıklık ve tarz imkanı sağlar. Bu gibi pek çok model arasından sizde kendinize uygun olana kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ancak askısız atlet almaya karar verdiğinizde beden ölçülerine dikkat etmenizde fayda vardır.

Kendi bedeninize uygun olanı seçmemeniz halinde uzun süre kullanım sırasında atletin düşmesi ve rahatsız etmesi söz konusu olabilmektedir. Bedene uygun şekilde alınan atlet kullanımlarında ürünün yıkanması sırasında üzerinde bulunan yıkama talimatları da dikkate alınmalıdır. Siz de tamamen zevkinize ve tarzınıza uygun askısız atlet modelini seçerek şıklığınıza şıklık katıp kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.