Kategoriler

Koza İç Giyim

Koza İç Giyim  

Koza Markası, iç çamaşırı ve ev tekstili modelleri tasarlayan önemli bir yerli markamızdır. 1980 yılında kurulan firmanın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Koza, uzman tasarımcıları sayesinde oldukça seçkin modellere imza atmaktadır. Markanın ürün kategorileri, erkek ve bayanlar için hazırlanan iç giyim modelleri ile yatak ve diğer ev tekstili modellerinden oluşmaktadır. Markanın misyonu, dünya standartlarında ürün hazırlamak ve dünyanın sayılı markaları arasına girmektedir. Gerçekten, marka, günümüzde sadece iç piyasada değil, dış piyasada da ürün satışı yapmaktadır. Koza İç Giyim Modellerinin beğenilen modelleri ilgi görmekte olup, markanın, birçok ülkede satış mağazaları ile temsilcilikleri bulunmaktadır.

 

koza iç giyim

    Koza İç Giyim Modelleri, günün her saati için tasarlanan ürünlerdir. Günlük modeller, daha çok pamuklu veya penye gibi kolay yıkanan ve teri emen modellerden oluşmaktadır. Erkekler, atlet ve külot modellerini, pijama takımlarını markadan seçebilir. Hanımlar ise, sutyen, külot, atlet, kombinezon, body, gecelik, sabahlık, pijama, boxer, korse gibi modellerden oluşmaktadır. Marka, beyaz, siyah, kırmızı gibi ana renkleri mutlaka koleksiyonlarında kullanmaktadır. Bunun yanında, her sezon, trendlere uygun fosfor renkleri, pembe, sarı, mavi gibi pastel tonlar da farklı tasarımlara tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Abiye modellerde de kaliteli, vücuda şekil veren ve şık tasarımlarıyla çekici görünüm sağlayan kesimler hazırlanmasına dikkat edilmelidir.

    Koza İç Giyim Modelleri, kaliteli dikiş teknikleriyle, renk seçenekleriyle ve uzun süre kullanılma olanağına sahip ürünlerdir. Alışveriş için, kampanyalar, indirimler ve online mağazalar tercih edilebilir. Online alışveriş sayesinde piyasa rakamlarının altında fiyatlara rahatlıkla ürün alımı yapılabilir.
 

Koza İç Giyim ile İlgili Ürünler

Gümüş İç Giyim 9851 Lohusa Pijama Takımı

Lohusa Pijama Takımı

Fiyatı: 64.90 TL


Erotica 14013 Erotik Kostüm

Erotik Kostüm

Fiyatı: 88.89 TL


Artış 544 Bayan Gecelik

2015 Yeni Sezon

Fiyatı: 69.00 TL


Missvera Vücut Çorabı 6634

Vücut Çorabı

Fiyatı: 39.90 TL


NBB Destekli Sütyen Takımı 4110

Destekli Sütyen Takımı

Fiyatı: 37.50 TL


Doreanse Modal  Erkek Slip 1215

Modal Erkek Slip

Fiyatı: 16.90 TL


Artış 3 Lü Loğusa Pijama Takım 807

3'Lü Loğusa Pijama Takım

Fiyatı: 169.00 TL


   18 yaşından küçüklerin bu siteyi ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.