Kategoriler

Koza İç Giyim

Koza İç Giyim  

Koza Markası, iç çamaşırı ve ev tekstili modelleri tasarlayan önemli bir yerli markamızdır. 1980 yılında kurulan firmanın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Koza, uzman tasarımcıları sayesinde oldukça seçkin modellere imza atmaktadır. Markanın ürün kategorileri, erkek ve bayanlar için hazırlanan iç giyim modelleri ile yatak ve diğer ev tekstili modellerinden oluşmaktadır. Markanın misyonu, dünya standartlarında ürün hazırlamak ve dünyanın sayılı markaları arasına girmektedir. Gerçekten, marka, günümüzde sadece iç piyasada değil, dış piyasada da ürün satışı yapmaktadır. Koza İç Giyim Modellerinin beğenilen modelleri ilgi görmekte olup, markanın, birçok ülkede satış mağazaları ile temsilcilikleri bulunmaktadır.

 

koza iç giyim

    Koza İç Giyim Modelleri, günün her saati için tasarlanan ürünlerdir. Günlük modeller, daha çok pamuklu veya penye gibi kolay yıkanan ve teri emen modellerden oluşmaktadır. Erkekler, atlet ve külot modellerini, pijama takımlarını markadan seçebilir. Hanımlar ise, sutyen, külot, atlet, kombinezon, body, gecelik, sabahlık, pijama, boxer, korse gibi modellerden oluşmaktadır. Marka, beyaz, siyah, kırmızı gibi ana renkleri mutlaka koleksiyonlarında kullanmaktadır. Bunun yanında, her sezon, trendlere uygun fosfor renkleri, pembe, sarı, mavi gibi pastel tonlar da farklı tasarımlara tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Abiye modellerde de kaliteli, vücuda şekil veren ve şık tasarımlarıyla çekici görünüm sağlayan kesimler hazırlanmasına dikkat edilmelidir.

    Koza İç Giyim Modelleri, kaliteli dikiş teknikleriyle, renk seçenekleriyle ve uzun süre kullanılma olanağına sahip ürünlerdir. Alışveriş için, kampanyalar, indirimler ve online mağazalar tercih edilebilir. Online alışveriş sayesinde piyasa rakamlarının altında fiyatlara rahatlıkla ürün alımı yapılabilir.
 

Koza İç Giyim ile İlgili Ürünler

Elawin 2760 Hizmetçi Kostüm

Hizmetçi Kostüm

Fiyatı: 63.90 TL


Diamond 20101 Straplez Destekli Sütyen

Straplez Destekli Sütyen

Fiyatı: 42.90 TL


Penye Mood Bayan Elbise 7434

Penye Mood Bayan Elbise

Fiyatı: 57.90 TL


Yeni İnci BPJ-762 Bayan Pijama Takım

Bayan Pijama Takım

Fiyatı: 59.90 TL


Penye Mood Bayan Elbise 7467

Penye Mood Bayan Elbise

Fiyatı: 49.00 TL


Nurteks Destekli Bustiyer Set 3797

Destekli Bustiyer Set

Fiyatı: 83.18 TL


NBB Emzirme Sütyeni 338

Emzirme Sütyeni

Fiyatı: 16.06 TL


   18 yaşından küçüklerin bu siteyi ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.