Gelinlik iç giyim

Gelinlik iç giyim   

İç giyim dış görünüşü daha düzgün göstermesi açısından önem taşıyor. İç çamaşırı aşırı bol ve dar olduğu zaman dış kıyafeti kesinlikle hoş bir görünüm sağlamayacaktır. Bundan dolayı iç giyimde her bayan kendi vücut yapısına göre tercih ederek güzelliğini ortaya koymaktadır. Gelinlik iç giyim modelleri arasından öncelikle gelinlik tarzı dikkate alınmalıdır. Açık, kapalı modeller göre iç giyim seçilerek rüya gibi bir düğün sizi beklemektedir. Gelinlik straplez modeli olanlar straplez sutyen ya da straplez sutyenler tercih edilmelidir.

gelinlik iç giyim
    Bunun yanı sıra artık gelinlik iç giyim tasarımlarında büyük bir alternatif sağlayarak askıları çıkan modeller bulunuyor. Gelinlik iç çamaşırı takımları seçilirken çeyiz takımları modellerine de ağırlık verilebilir. İç giyim her zaman ince ve parlak kumaşlardan tasarlanarak daha çekici hale getirilmektedir. Özellikle tülün ve dantelin yoğun kullanıldığı külotlar, jartiyerler takım olarak birlikte tasarlanıyor. Gelinliklerin dışarıdan kusursuz görüntüsü sağlaması açısından iç giyimlerini kaliteli olarak seçilmesi şarttır. Bu yüzden sıradan ve basit modellerin yanı sıra biraz daha özenli tasarımlara ağırlık verilmesi gerekiyor.
    Gelinlik iç giyim tasarımlarında bulunan danteller fazlası ile kullanılıyor. Büstiyer modelinin sutyen kısmı düz ve geri kalanı özel dantel tasarımı sayesinde oldukça çekici hale getirmektedir. Bu özel anda kesinlikle iç giyimine çok daha özen gösterilerek unutulmaz zamanlara imza atmalısınız. Bu kadar özel olan bir kıyafeti her zaman farklı seçilmelidir.
 

Gelinlik iç giyim ile İlgili Ürünler

Anıl 5575 Destekli Büstiyer String Çorap Takımı

Destekli Büstiyer Takımı

Fiyatı: 89,00 TL


US POLO 17186 ERKEK V YAKA ŞORT TAKIM

Alt-üst %100 pamuktan üretilmiştir.

Fiyatı: 79,00 TL


Büyük Beden Fantazi Gecelik Anastasia 2002

Büyük Beden Fantezi Gecelik

Fiyatı: 49,00 TL


Çift Kaplan 6 lı Paket Erkek Külot Süprem 791

6 lı Paket Erkek Külot Süprem

Fiyatı: 89,90 TL


Pierre Cardin 4312 BELINDA Dantelli Gecelik

Zarif Dantelli Gecelik

Fiyatı: 59,90 TL


Online Çamaşır © 2016 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

vargoogle_tag_params = { ecomm_prodid: 'REPLACE_WITH_VALUE', ecomm_pagetype: 'REPLACE_WITH_VALUE', ecomm_totalvalue: 'REPLACE_WITH_VALUE', }; /* */