Gelin iç çamaşırları

Gelin iç çamaşırları
 
Gelin iç çamaşırları, daima tek renk olarak yapılmakta ve özel tasarlanmaktadır. Modanın getirdiği aksesuarları kullanarak tasarlanan çamaşırlar genç kızların gözdesi haline gelmiştir. Gelinlerin seçtiği iç giyimler daima gelinlik modeli göz önüne alınarak yapılmalıdır. Straplez olan bir gelinliğe straplez çamaşır takımları tercih edilmektedir. Ayrıca 4’lü çeyiz takımlarını tercih ederek şıklığınızı çok daha fazla artırabilirsiniz. Özel anlara, özel modeller her zaman için unutulmaz dakikalar yaşatmayı sağlayacaktır. Büstiyer, külot, jartiyer gibi takımları seçerek farkınızı ortaya koyacaksınız.
gelin iç çamaşırları
Danteller, inciler ile süslenen gelin iç çamaşırları cazibeyi daha fazla artırmaktadır. Gelinlik altına seçilen çamaşırlar daha seksi ve özel olması gerekiyor. Düz modeller ve danteli olmayan çamaşırlarından uzak durulmalıdır. Çünkü bugünün özelliği ömür boyu unutulmayacağından dolayı daha çok dikkat istemektedir. Büstiyer her gelin için kesinlikle olmazsa olmazlar arasındadır. Zarafeti daha da artıran bu iç giyim her kadının gelinliğini giyerken büyük yardımcıdır. Saatlerce gelinliğin içerisinde muhteşem bir rahatlık sağlaması oldukça gelinlerin aradığı özellikler arasında yer alıyor.
Bunun yanı sıra külotu ve jartiyeri dantelli olan takımlar gelin iç çamaşırları tasarımları olarak çok şıktır. Cazibenizi artıracak olan dantel özel bir gece geçirmenize yardımcı olacaktır. Bu sezonun en gözde dantelleri arasında yer alan Fransız gipürü son yılın modasıdır. Bu yüzden elin çamaşırlarında takım olarak kullanılarak oldukça güzel bir detay kazandırmayı sağlamıştır.
 

   18 yaşından küçüklerin bu siteyi ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.