Kategoriler

Emir iç giyim


Emir iç giyim 

     Bu yazımızda sizlere Sadece Kadınlara hitap eden Emir iç giyim firmasından bahsedeceğim. Sektörde öncü kuruluş olması sebebiyle Kadın iç giyim sektöründeki gelişmeleri yönlendiren ve piyasayı belirlen ana unsurlardan biri de Emir iç giyim firmasıdır.

emir iç giyim
         Peki ürünleri nelerdir diye sorarsanız size cevabım şu olur;
 Bütün kadınsı iç giyim ürünleri eksiksiz tam anlamıyla aklınıza gelen her türlü marka ve onların tasarımları ile kendi tarzını yaratmış bir firma. Bayan desenli, Aksesuarlı, erotik külotları, Tül gecelikler, Pijama takımları, Hamile iç giyim, Erotik iç giyim, Özel durumlar için fantezi iç giyim ürünleri genel olarak yazabileceğimiz ürünlerden bazılarıdır. Ayrıca dantelli iç giyim reyonu ile insanların aklını başından alan, zevk sahibi ve özel günlerde kullanılacak tarzda ten rengi iç giyim ürünleri çok rağbet gören ürünlerdir. Hamile bayanlara da çoklu alternatif sunan bir hamile reyonu da mevcuttur.
    Kullandığı pazarlama sayfalarında, Öncelikle vücut ölçüleriniz istenmekte ve sonrasında vücudunuza uygun iç çamaşırları önerilmektedir. İnternet satışı olduğu gibi anlaşmalı mağazalarda ve kendi mağazasında insanlara hizmet vermektedir.  
    Uygun fiyatları ile hemen hemen her keseye uygun olması ve insanların siparişini internet üzerinden vermeleri ayrıca seçilen ürünlerin büyük güvenlik önlemlerinden geçtikten sonra, Büyük bir gizlilik gösterilerek insanlara ürününü ulaştırmaktadır.
    Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, Emir iç giyim iç çamaşırı sektörünü taşıyan öncü kuruluşlardandır. Genelde kadın üzerine çalışılmış ürünlerde ona göre tasarlanmıştır. Müşteri isteğine göre ürün çıkması da müşteri memnuniyeti açısından önemli bir yer tutar.
 

Emir iç giyim ile İlgili Ürünler

Yeni İnci BPJ-744 Bayan Pijama Takım

Bayan Pijama Takım

Fiyatı: 59.69 TL


Pierre Cardin 14174 Bayan Şalvarlı Pijama Takım

Bayan Yazlık Pijama Takım

Fiyatı: 99.90 TL


Yeni inci Destekli Sıvı Destekli Balenli Sütyen 6200

Sıvı Destekli Balenli Sütyen

Fiyatı: 32.99 TL


Rosaria 5004 Vücut Çorabı

Vücut Çorabı

Fiyatı: 44.90 TL


Doreanse Likralı Modal Erkek Slip 1281

Modal Erkek Slip

Fiyatı: 13.90 TL


Penye Mood Bayan Yazlık Pijama Takımı 7503

Bayan Yazlık Pijama Takımı

Fiyatı: 78.99 TL


Pierre Cardin 14076 Bayan Yazlık Pijama Takım

Bayan Yazlık Pijama Takım

Fiyatı: 79.90 TL


   18 yaşından küçüklerin bu siteyi ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.