Kategoriler

Çocuk iç çamaşırı

Çocuk iç çamaşırı
 
Çamaşır iç giyim malzemeleri arasında çocuklar için üretilmiş iç giyim ürünleri de vardır. Günümüzde çok çeşitli maddelerden , her yaştaki çocuğa göre üretilen ,hijyenik maddelerden yapılan ve bir sürü aşamalardan geçirilerek son haline getirilen çocuk iç giyim ürünleri vardır. 
 
çocuk iç çamaşırı
Sayacak olursak çocuk doğumundan sonra altı bezlendiği zaman üzerini kapsayan zıbın ,kolsuz atletler, desenli iç çamaşırları  kullanılmaktadır. Yalnız bunları kullanırken çok dikkatli olmalıyız. Çocuk bedeni  çok narin, terlemeye müsait, pişik  olmaya ve kızarmaya müsaittir. İşte bu durumları düşünerek ,  Çocuk vücudunu sıkmaya   müsait yapıdaki çocuk  iç çamaşırı kullanmamalıyız. 
Çocuk iç çamaşırı erkek çocuğu  için ayrı , kız çocuğu için ayrıdır.  Çocuk iç çamaşırı , çocuğun yaşına ,boyuna, kilosuna ve cinsiyetine göre değişkenlik gösterir. Günümüzde gelişen teknolojiye paralel bedeni kapsayan ve her türlü sağlık şartlarını bünyesinde bulunduran yeni ve sağlıklı maddelerden üretilmeye başlanmıştır. Kız çocukları ,  Erkek çocuğuna göre daha çeşitli ve renkli iç çamaşırına sahiptir. 
Yalnız  Çocuk iç giyimi öyle standart değildir. Çocuk gelişimine paralel oranda değişiklik gösterir. Çocuklar hem yaş , Hem de vücut olarak büyüdükleri için her yaşın iç giyimi aynı olmamaktadır. Mesela çocuk iç giyimine ilk olarak Zıbın girer. Bir yaşından sonra altının bezini kapatacak şekilde külotlar veya külotlu çoraplar eklenir. Yürümeye başlayınca da bu sefer  Bacaklarını sıkmayacak ve hareket kabiliyetini serbest bırakacak iç çamaşırlar girer. 
 

Çocuk iç çamaşırı ile İlgili Ürünler

Penye Mood Bayan Elbise 7495

Penye Mood Bayan Elbise

Fiyatı: 129.49 TL


Doreanse Erkek İç Giyim G-String 1210

Erkek İç Giyim G-String

Fiyatı: 23.90 TL


Gümüş Şortlu Pijama Takımı 9090

a:6:{i:0;s:24:"Şortlu Pijama Takımı ";i:1;s:0:"";i:2;s:0:"";i:3;s:0:"";i:4;s:0:"";i:5;s:0:"";}

Fiyatı: 35.90 TL


Gümüş 9152 Sabahlık Takımı Penye 2'li Takım

Sabahlık Penye 2'li Takım

Fiyatı: 97.49 TL


New Night Erotika 14616

Vücudu saran erotik takım

Fiyatı: 64.80 TL


Penye Mood Bayan Yazlık Pijama Takımı 7515

a:6:{i:0;s:29:"Bayan Yazlık Pijama Takımı";i:1;s:0:"";i:2;s:0:"";i:3;s:0:"";i:4;s:0:"";i:5;s:0:"";}

Fiyatı: 89.90 TL


Fushja Vip Lounge Vücut Çorabı VL12000

Egzotik Vücut Çorabı

Fiyatı: 59.90 TL


   18 yaşından küçüklerin bu siteyi ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.