Kategoriler

Çocuk iç çamaşırı

Çocuk iç çamaşırı
 
Çamaşır iç giyim malzemeleri arasında çocuklar için üretilmiş iç giyim ürünleri de vardır. Günümüzde çok çeşitli maddelerden , her yaştaki çocuğa göre üretilen ,hijyenik maddelerden yapılan ve bir sürü aşamalardan geçirilerek son haline getirilen çocuk iç giyim ürünleri vardır. 
 
çocuk iç çamaşırı
Sayacak olursak çocuk doğumundan sonra altı bezlendiği zaman üzerini kapsayan zıbın ,kolsuz atletler, desenli iç çamaşırları  kullanılmaktadır. Yalnız bunları kullanırken çok dikkatli olmalıyız. Çocuk bedeni  çok narin, terlemeye müsait, pişik  olmaya ve kızarmaya müsaittir. İşte bu durumları düşünerek ,  Çocuk vücudunu sıkmaya   müsait yapıdaki çocuk  iç çamaşırı kullanmamalıyız. 
Çocuk iç çamaşırı erkek çocuğu  için ayrı , kız çocuğu için ayrıdır.  Çocuk iç çamaşırı , çocuğun yaşına ,boyuna, kilosuna ve cinsiyetine göre değişkenlik gösterir. Günümüzde gelişen teknolojiye paralel bedeni kapsayan ve her türlü sağlık şartlarını bünyesinde bulunduran yeni ve sağlıklı maddelerden üretilmeye başlanmıştır. Kız çocukları ,  Erkek çocuğuna göre daha çeşitli ve renkli iç çamaşırına sahiptir. 
Yalnız  Çocuk iç giyimi öyle standart değildir. Çocuk gelişimine paralel oranda değişiklik gösterir. Çocuklar hem yaş , Hem de vücut olarak büyüdükleri için her yaşın iç giyimi aynı olmamaktadır. Mesela çocuk iç giyimine ilk olarak Zıbın girer. Bir yaşından sonra altının bezini kapatacak şekilde külotlar veya külotlu çoraplar eklenir. Yürümeye başlayınca da bu sefer  Bacaklarını sıkmayacak ve hareket kabiliyetini serbest bırakacak iç çamaşırlar girer. 
 

Çocuk iç çamaşırı ile İlgili Ürünler

Fushja BS Elbise 14005

Transparan Elbise

Fiyatı: 62.64 TL


New Night Fantazi Gecelik 19093

Şeffaf Fantazi Gecelik

Fiyatı: 53.90 TL


Ten Destekli Dantelli Sütyen Takımı 119106

Destekli Dantelli Sütyen Takımı

Fiyatı: 49.50 TL


Yeni İnci Straplez Destekli Jartiyer Takım 2753

Straplez Destekli Jartiyer Takım

Fiyatı: 72.36 TL


Doreanse 1788 Erkek İç Giyim Likralı Boxer

Erkek İç Giyim Boxer

Fiyatı: 22.90 TL


Elawin Püsküllü Babydoll 2995

Püsküllü Babydoll

Fiyatı: 54.90 TL


   18 yaşından küçüklerin bu siteyi ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.